Parkvejens Skole og Odder Ungdomsskole

 Skoleleder 

 Dan Gjerrild Søgaard

 8780 3666

 dan.soegaard@odder.dk

 Vice-skoleleder
 Pædagogisk leder 

 - Udskoling
 - Læringscenter      

 Dorte Halberg

 8780 3668

 dorte.halberg@odder.dk

 Pædagogisk leder
 - Specialklasser 

 Susan Albertsen

 8780 3673

 Susan.albertsen@odder.dk

 Pædagogisk leder
 - ungdomsskolen
 - SFO               

 Thomas  Koldkjær Pedersen

 8780 3670

 thomas.pedersen@odder.dk 

 

 Pædagogisk leder
 - Indskoling
 - Modtageklasser
 - AKT og  RES

 Jeppe Fly

 8780 3672

 Jeppe.fly@odder.dk

 Pædagogisk/  administrativ leder          - Mellemtrin 

 Anni J. Bjørn  8780 3666  anni.bjoern@odder.dk

 Pædagogsik leder             - UU-vejleder
 
- ungdomsklub
 - fritidsundervisning

 Gitte Soelberg  2183 4922  gitte.soelberg@odder.dk

 Pædagogisk leder           -  10. klasse
 
- E/U-team

 Bjarne Clausen  8780 3559  bjarne.clausen@odder.dk 

 Teknisk serviceleder

 Henrik Jønsson

 2090 2012

 Henrik.joensson@odder.dk

 Sekretær
 - økonomi mv  

 Charlotte A. Jensen

 8780 3680

 Charlotte.jensen@odder.dk

 Sekretær
 - elever mv

 Gitte Johansson

 8780 3666

 gitte.johansson@odder.dk

 Sekretær  
 - personale mv  

 Betina V. Sørensen

 8780 3680

 Betina.sorensen@odder.dk

 Sekretær -  ungdomsskolen
 
- bogholder

 Irene Thybo Nielsen

 8780 3582

 irene.nielsen@odder.dk

 Sekretær                          -  ungdomsskolen

 Anette Kousgaard  Rasmussen

 8780 3545

 anette.rasmussen@odder.dk

                                 

 Åbningstiderne på Parkvejens Skoles kontor:

 Mandag - torsdag 08.00 - 16.00

 Fredag 08.00- 14.00

 Telefon: 87 80 36 66

 Mail: parkvejensskole@odder.dk 

 

 Åbningstider på Ungdomsskolens kontor:

 Kontoret er åben hverdage kl. 8.00-14.00.
 I klubsæsonen er kontoret desuden åben mandag-tirsdag kl. 15.30-19.30 samt  onsdag-torsdag kl. 18.00-22.00.

 Telefon: 8780 3545

 Mailungdomsskolen@odder.dk